Ekim 14, 2021

Erkek arkadaşını kazara ezdiğini söyledi, gerçek görüntülerle ortaya çıktı

ile admin

 Denizli’de birlikte yaşadığı erkek arkadaşını kazara ezdiğini belirten bayanın palavrasını güvenlik kamerası ortaya çıkardı. Birkaç metre sürükledikten sonra dönüş yaparak tekrar üzerinden geçtiği öğrenildi.

Pamukkale ilçesi Zeytinköy Mahallesi’nde 4 yıldır birlikte yaşayan Murat Avcı (41), ve Dilek D. (34), kullandığı araçla gece saatlerinde kaldıkları apart dairesine geldi. Daha sonra Dilek D.’nin çığlıkları üzerine etraftaki vatandaşlar yardıma koştu.

Avcı’nın aracın altında kaldığını gören vatandaşlar 112 Acil Davet Merkezine ihbarda bulundu. İhbar üzerine bölgeye çok sayıda polis, itfaiye ve sıhhat takımı sevk edildi. Sıhhat gruplarının birinci müdahalede bulunduğu Avcı’nın olay yerinde hayatını kaybettiği öğrenildi.

BAYANIN SÖZÜ GÜVENLİK KAMERESIYLA ÇELİŞTİ

Bölgeye sevk edilen Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Cinayet Ofis dedektifleri Dilek D.’nin birinci sözünü ile etraftan topladığı güvenlik kameralarının örtüşmediğini tespit etti. Alkolün tesirindeki Dilek D.’nin tabirine nazaran çiftin hengame ettiği olay anında Avcı’yı fark etmediğini söylediği öğrenildi.

Etraftaki güvenlik kameralarında ise Dilek D.’nin araca tutunan Avcı’yı birkaç metre sürüklediği akabinde dönüş yaparak üzerinden geçtiği belirlendi. Cinayet şüphelisi Dilek D., gözaltına alındı.

Savcı ve Olay Yeri İnceleme takımlarının ayrıntılı incelemelerinin akabinde Avcı’nın cansız vücudu otopsi yapılmak üzere Pamukkale Üniversitesi Hastanesine sevk edildi.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. (İHA)

 

Kaynak:Sözcü