Ekim 14, 2021

Derya Tuna’yı mahkemelik eden kavganın görüntüleri ortaya çıktı

ile admin

Sarıyer’de İbrahim Tatlıses’in eski eşi Derya Tuna’nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan hengame, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken arbede güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay 26 Ağustos gecesi saat 00.30 sıralarında Sarıyer’de bulunan sitenin bahçesinde meydana geldi. İbrahim Tatlıses’in eski eşi Derya Tuna’ya misafirliğe gelen bir küme genç, sitenin bahçesinde sohbet ettikleri sırada site sakinlerinden Uğur Şen ve oğlu, bahçeden çıkmaları tarafında ikazda bulundu. Bunun üzerine tartışma çıktı. Tartışma kısa müddette hengameye dönüştü.

KAMERALAR O ANLARI SANİYE SANİYE ÇEKTİ

Uğur Şen, oğlu ile birlikte kendilerini rahatsız ettiğini tez ettiği gençlerle tekme tokat arbede etmeye başladı. Hengame sitenin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Hengamenin büyümesi üzerine toplanan öbür komşular ve site güvenliği arbedeyi ayırmaya çalıştı. Haber verilmesi üzerine olay yerine jandarma takımları sevk edildi.

Jandarma hengame eden tarafları sözlerini almak üzere karakola götürdü. Tarafların karşılıklı olarak birbirlerinden şikayetçi olduğu öğrenildi. Hengamenin akabinde argümana nazaran, Uğur Şen’in eşi Zübeyde Şen, Derya Tuna’ya giderek aracı olmasını istedi.

DERYA TUNA’NIN KENDİSİNİ TEHDİT ETTİĞİ GEREKÇESİYE ŞİKAYETÇİ OLDU

Zübeyde Şen, Derya Tuna’nın kendisine “Siz benim yeğenime hiçbir şey söyleyemezsiniz. Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok makus adamlara çattınız” dediğini öne sürdü.

DERYA TUNA’NIN AVUKATI AÇIKLAMA YAPTI

Olayının toplumsal medyaya yansıması üzerine Tuna’nın avukatı Alper Tunga Çevik yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamada, ” 26 Ağustos 2021 tarihinde gece yarısından sonra müvekkilimiz Derya Tuna’nın yaşadığı site içerisinde müvekkilin yeğeninin de mağdurlar ortasında yer aldığı tartışma ile ilgili bugün basına yansıyan haberlerde müvekkilin isminin geçmesi ve olayın şüphelisi olarak lanse edilmesi müvekkili derinden üzmüştür. Müvekkilin, yeğeninin şiddet gören şahıslardan biri olması dışında olayla rastgele bir ilgisi yoktur. Husus yargıya taşınmış olup, çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır” denildi.

KAYBAK :KARAR